1 – 2.06.2018 Szkolenie średnio zaawansowane flow w Świeradowie-Zdroju

Podczas tych szkoleń skupimy się na tym aby pokazać Wam jak wycisnąć z trasy najwięcej frajdy przy jak najmniejszym wysiłku.
Przejeżdżać zakręty pewnie “jak po szynach”, skakać hopy i dropy, płynnie przejeżdżać po bandach, rozpędzać się bez zbędnego pedałowania. Jak współpracować ze ścieżką, zamiast z nią walczyć. Wszystko to po to aby poczuć niewiarygodny „flow”!

Dzięki dwudniowemu programowi szkoleń, krzywa nauki jest bardzo łagodna. Nawet jeśli ktoś nigdy wcześniej nie próbował skakać hop czy jeździć dynamicznie w bandach, będzie miał wystarczająco dużo czasu aby spróbować pierwszych lotów!

 

Szkolenie średnio zaawansowane w Świeradowie-Zdroju jest rozwinięciem i bardziej kompleksową odmianą szkolenia znanego z Rychlebskich Ścieżek, a możliwe to jest dzięki różnorodnym trasom dostępnym w okolicy Świeradowa. Podczas szkolenia będziemy jeździć po Singletrackach pod Smrekiem, naturalnych górskich trasach na zboczach Stogu Izerskiego oraz po hopach i pumptracku w centrum szkoleniowym POMBA.

Są to szkolenia średnio zaawansowane i właśnie na takich aspektach jazdy chcemy się skupić i nie wracać już do tłumaczenia podstaw. W związku z tym od każdego uczestnika wymagamy wcześniejszego ukończenia w jednego z naszych szkoleń podstawowych lub podstawowych rozszerzonych. Oczywiście osoby, które ukończyły nasze szkolenia w latach poprzednich jak najbardziej mogą brać udział w szkoleniach średnio zaawansowanych.

Jeśli grupa liczy powyżej czterech osób to szkolenia są prowadzone przez dwóch instruktorów. Gwarantuje to płynny przebieg oraz dużą efektywność ćwiczeń, istnieje też możliwość ewentualnego podziału uczestników na dwie grupy o różnym stopniu zaawansowania.

Nie jesteś pewny, czy jest to szkolenie dla Ciebie? Zapoznaj się z naszym poradnikiem Które szkolenie wybrać?

Przed zapisaniem się przeczytaj Regulamin szkoleń techniki jazdy

ZAPISZ SIĘ
  • Termin: 1 – 2.06.2018 (piątek – sobota)
  • Miejsce zbiórki: piątek: Tuż obok restauracji Tyrolska Chata | sobota: Centrum u Kyselky (Nové Město pod Smrkem)
  • Godzina zbiórki: 10:00
  • Czas trwania: 2 dni po 5-6 godzin
  • Cena: 350 zł od osoby
  • Ilość uczestników: do 8 osób

Mapa miejsca gdzie się spotykamy:


Wyświetl większą mapę

Galeria zdjęć z jednej z edycji szkoleń Średnio zaawansowanych flow w Świeradowie-Zdroju.

Film ze szkoleń Średnio zaawansowanych flow w Świeradowie

 

Zapisz się za pomocą poniższego formularza na:

1 – 2.06.2018 Szkolenie średnio zaawansowane flow w Świeradowie-Zdroju