14 – 15.04.2018 Szkolenie podstawowe+ teren w Świeradowie-Zdroju

Jest to specjalne 2-dniowe szkolenie dla osób początkujących chcących nauczyć się elementarnych podstaw techniki jazdy jak i zaawansowanych riderów, którzy będą mogli doszlifować kluczowe aspekty jazdy rowerem w terenie oraz pozbyć się złych nawyków.

Podczas tych szkoleń możesz dowiedzieć się jak poczuć się pewnie na rowerze górskim. Lokalizacja pozwala na kompleksowe omówienie tajników jazdy, a dwudniowy format szkoleń umożliwia spokojną naukę i utrwalenie wiedzy.

Program szkoleń jest połączeniem szkoleń podstawowych+ oraz średniozaawansowanych. Zaczniemy na singletrackach, gdzie przećwiczymy prawidłową pozycję na rowerze, balans ciałem, prawidłowe pokonywanie przeszkód na trasie, płynne i pewne pokonywanie zakrętów, dobieranie linii przejazdu, prawidłowe hamowanie oraz tzw. pompowanie, czyli wykorzystywanie ukształtowania terenu do nabierania prędkości.

Dopracowanie wszystkich tych elementów pozwoli Ci na pewną i płynną jazdę, co przećwiczymy drugiego dnia szkoleń, gdy wjedziemy na górskie szlaki. Tam utrwalimy i poszerzymy wiedzę o prawidłowym pokonywaniu przeszkód na trasie i doborze linii przejazdu.

Atutem szkolenia dwudniowego jest specyficzny sposób nauki. Pierwszy dzień pozwala poznać podstawy, a drugi je utrwalić. W ten sposób uczestnik zyskuje pewność siebie, która pozwala mu szybciej przyswoić wiedzę drugiego dnia. Dzięki temu ogólny postęp podczas szkolenia jest bardzo duży.

Szkolenia kierowane są zarówno do osób, które zaczynają swoją przygodę z rowerem górskim, jak i tych jeżdżących, które chcą przypomnieć sobie podstawy i poczuć się pewniej w terenie.

 

2016-05-26_14-43-09_DSC_4353

Nie wiesz, czy jest to szkolenie dla Ciebie? Zapoznaj się z naszym poradnikiem Które szkolenie wybrać?

Przed zapisaniem się przeczytaj Regulamin szkoleń techniki jazdy

ZAPISZ SIĘ
  • Termin: 14 – 15.04.2018 (sobota – niedziela)
  • Miejsce zbiórki: Tuż obok restauracji Tyrolska Chata
  • Godzina zbiórki: 10:00
  • Czas trwania: 2 dni po 4-6 godzin
  • Cena: 250 zł od osoby
  • Ilość uczestników: do 10 osób

Mapa miejsca gdzie się spotykamy:


Wyświetl większą mapę

Film ze szkoleń Podstawowych+ w Świeradowie

 

Zapisz się za pomocą poniższego formularza na:

14 – 15.04.2018 Szkolenie podstawowe+ teren w Świeradowie-Zdroju