14 – 15.07.2018 Szkolenie średnio zaawansowane Superflow na Rychlebskich Ścieżkach

Podczas tych 2-dniowych szkoleń zdradzimy Wam tajniki jazdy po jednej z najlepszych tras na Świecie, czyli Superflow na Rychlebskich Stezkach.

Podczas tych szkoleń skupimy się na tym aby pokazać Wam jak wycisnąć z trasy najwięcej frajdy przy jak najmniejszym wysiłku. Jak skakać hopy i dropy, przejeżdżać bandy z jak największą prędkością i rozpędzać się bez zbędnego pedałowania. Wszystko to po to aby poczuć niewiarygodny „flow”! Oprócz Superflow, zajedziemy również na Wieloryba aby oswoić się z jazdą po dużych i stromych kamieniach.

Dzięki dwudniowemu programowi szkoleń, krzywa nauki jest bardzo łagodna. Nawet jeśli ktoś nigdy wcześniej nie próbował skakać hop czy jeździ dynamicznie w bandach, będzie miał wystarczająco dużo czasu aby spróbować pierwszych lotów!

Są to szkolenia średnio zaawansowane i właśnie na takich aspektach jazdy chcemy się skupić i nie wracać już do tłumaczenia podstaw. W związku z tym od każdego uczestnika wymagamy wcześniejszego ukończenia w jednego z naszych szkoleń podstawowych lub podstawowych rozszerzonych. Oczywiście osoby, które ukończyły nasze szkolenia w latach poprzednich jak najbardziej mogą brać udział w szkoleniach średnio zaawansowanych.

Szkolenia będą się odbywać na trasie Superflow oraz Wieloryb na Rychlebskich Ścieżkach.

Regulamin Szkoleń

ZAPISZ SIĘ
  • Termin: 14 – 15.07.2018 (sobota-niedziela)
  • Miejsce zbiórki: Zakladna Rychlebske Stezky, Černa Voda, Czechy – główny punkt startowy na ściezki
  • Godzina zbiórki: 10:00
  • Czas trwania: 2 dni po 6 godzin
  • Cena: 350 zł od osoby
  • Ilość uczestników: od 5 do 8 osób

Mapa miejsca gdzie się spotykamy:

Galeria zdjęć z poprzednich szkoleń średnio zaawansowanych na Rychlebskich Ścieżkach

Film ze szkolenia Flow w Świeradowie

ZAPISY NIEDOSTĘPNE