19.08.2018 Szkolenie pompowanie i skoki – Świeradów-Zdrój

Szkolenie Pompowanie i skoki, są wyjątkową edycją szkoleń, podczas której skupiamy się tylko nad tymi konkretnymi aspektami techniki jazdy. Pompowanie to umiejętne pracowanie ciałem w celu zwiększeniu przyczepności oraz nabierania prędkości bez konieczności pedałowania. Skoki to po prostu umiejętne oderwanie kół roweru od ziemi.

W trakcie intensywnych czterech godzin, każdy przejedzie poprawnie pumptrack bez pedałowania oraz wykona pierwsze skoki na hopach. Jeżeli dotychczas nie odrywałeś się od ziemi to nie ma czego się bać, zaczynamy od uskoków wielkości krawężnika.

Podczas tego szkolenia, uczestnicy są zazwyczaj dzieleni na dwie grupy. Pierwsza grupa osób, które szybciej opanowały pompowanie idzie skakać na dużych hopach. Natomiast druga grupa, wraz z drugim instruktorem zostaje na pumptracku oraz małych treningowych hopach i uskokach.

2015-05-24_14-48-50_DSC_5064-e1433063527293

Całe szkolenie odbywa się w centrum szkoleniowym Pomba, na specjalnie do tego celu stworzonych torach.

Podczas tego szkolenia chcemy się skupić na pompowaniu i skakaniu i nie wracać już do tłumaczenia ogólnych podstaw. W związku z tym od każdego uczestnika wymagamy wcześniejszego ukończenia jednego z naszych szkoleń Podstawowych bądź Podstawowych+. Oczywiście osoby, które ukończyły nasze szkolenia w latach poprzednich jak najbardziej mogą się zapisać.

Jeśli jeszcze nie czytałeś naszego artykułu na temat, dlaczego warto opanować jazdę na pumptracku i jak to się przekłada na jazdę w terenie, to warto teraz to zrobić – Pumptrack jest dobry na wszystko

Przed zapisaniem się przeczytaj Regulamin szkoleń techniki jazdy

ZAPISZ SIĘ
  • Termin: 19.08.2018 (niedziela)
  • Miejsce zbiórki: Parking na przełęczy powyżej dolnej stacji kolei gondolowej w Świeradowie
  • Godzina zbiórki: 10:00
  • Czas trwania: 4 godziny
  • Cena: 120 zł od osoby
  • Ilość uczestników: do 8 osób

Mapa miejsca gdzie się spotykamy:

 

Zapisz się za pomocą poniższego formularza na:

19.08.2018 Szkolenie pompowanie i skoki – Świeradów-Zdrój