19.08.2018 Szkolenie zaawansowane enduro w Karpaczu

Szkolenie techniki jazdy Zaawansowane enduro obejmuje zagadnienia typowe dla jazdy po najtrudniejszych naturalnych górskich szlakach. Na tych szkoleniach sprawimy, że poczujesz się pewniej na górskiej ścieżce, pierwszy raz zjedziesz tak trudne sekcje, przygotujesz się do zawodów Enduro lub wakacyjnego wyjazdu w Alpy!

Podczas szkolenia będziemy kłaść nacisk na to abyś zamiast walczyć z terenem, zaczął z nim współpracować i przejeżdżał swobodnie nawet po największych kamlotach.

Program szkoleń obejmuje: dobieranie optymalnej linii przejazdu, kontrolowanie prędkości, pokonywanie średnich i trudnych sekcji technicznych, prawidłowe skręcanie i hamowanie, wykorzystywanie naturalnego ukształtowania terenu jako bandy i hopy – a wszystko to w terenie znanym z najtrudniejszych zawodów rowerowych EMTB Enduro.

Są to szkolenia zaawansowane i właśnie na takich aspektach jazdy chcemy się skupić i nie wracać już do tłumaczenia podstaw. W związku z tym od każdego uczestnika wymagamy wcześniejszego ukończenia szkoleń średnio zaawansowanych enduro w Szklarskiej Porębie. Oczywiście osoby, które ukończyły nasze szkolenia w latach poprzednich jak najbardziej mogą się zapisać.

Jeśli grupa liczy powyżej czterech osób to szkolenia są prowadzone przez dwóch instruktorów. Gwarantuje to płynny przebieg oraz dużą efektywność ćwiczeń, istnieje też możliwość ewentualnego podziału uczestników na dwie grupy o różnym stopniu zaawansowania.

Przed zapisaniem się przeczytaj Regulamin szkoleń techniki jazdy

ZAPISZ SIĘ
  • Termin: 19.08.2018 (niedziela)
  • Miejsce zbiórki: pętla autobusowa w górnym Karpaczu, ulica Karkonoska 55
  • Godzina zbiórki: 10:00
  • Czas trwania: 5-6 godzin
  • Cena: 165 zł od osoby
  • Ilość uczestników: do 8 osób

Mapa miejsca gdzie się spotykamy:

Galeria zdjęć z jednej z edycji szkoleń zaawansowanych w Karpaczu

Film ze szkoleń zaawansowanych w Karpaczu

 

Zapisz się za pomocą poniższego formularza na:

19.08.2018 Szkolenie zaawansowane enduro w Karpaczu