2 – 3.06.2018 Szkolenie średnio zaawansowane enduro w Szklarskiej Porębie

Szkolenia Średnio zaawansowane enduro mają na celu płynne przejście do pewnej jazdy po naturalnych górskich ścieżkach.

W ciągu intensywnych dwóch dni będziemy ćwiczyć: dobieranie optymalnej linii przejazdu, kontrolowanie prędkości, pokonywanie kamienistych sekcji technicznych, prawidłowe skręcanie i hamowanie w trudnym terenie, wykorzystywanie naturalnego ukształtowania terenu do bardziej płynnego przejazdu, techniczne podjazdy po progach oraz zjeżdżanie stromych odcinków. Wprowadzimy również pierwsze skoki z naturalnych przeszkód i progów.

Wszystko po to aby nauczyć się prowadzić rower w każdym terenie, nabrać pewności siebie i poczuć się bezpiecznie nawet na wymagających górskich trasach.

Poziom trudności technicznej odpowiada łatwym edycjom zawodów Enduro oraz najtrudniejszym górskim maratonom. Jednak kondycyjnie będzie dużo łatwiej, ponieważ najdłuższy podjazd z Piechowic do Szklarskiej Poręby można wjechać pociągiem (cena biletu nie jest wliczona w cenę szkolenia).

Podczas tego szkolenia, nie będziemy już wracać do podstawowych aspektów techniki jazdy. W związku z tym od każdego uczestnika wymagamy wcześniejszego ukończenia jednego z naszych szkoleń Podstawowych bądź Podstawowych+. Oczywiście osoby, które ukończyły nasze szkolenia w latach poprzednich jak najbardziej mogą się zapisać.

Jeśli grupa liczy powyżej czterech osób to szkolenia są prowadzone przez dwóch instruktorów. Gwarantuje to płynny przebieg oraz dużą efektywność ćwiczeń, istnieje też możliwość ewentualnego podziału uczestników na dwie grupy o różnym stopniu zaawansowania.

Nie jesteś pewny, czy jest to szkolenie dla Ciebie? Zapoznaj się z naszym poradnikiem Które szkolenie wybrać?

Przed zapisaniem się przeczytaj Regulamin szkoleń techniki jazdy

ZAPISZ SIĘ
  • Termin: 2 – 3.06.2018 (sobota-niedziela)
  • Miejsce zbiórki: Skwer Radiowej Trójki – ul 1. Maja 1
  • Godzina zbiórki: 10:00
  • Czas trwania: 5-6 godziny
  • Cena: 350 zł od osoby
  • Ilość uczestników: do 8 osób

Mapa miejsca gdzie się spotykamy:

Wyświetl większą mapę

Galeria zdjęć z szkolenia Średnio zaawansowanego enduro w Szklarskiej Porębie

 

Zapisz się za pomocą poniższego formularza na:

2 – 3.06.2018 Szkolenie średnio zaawansowane enduro w Szklarskiej Porębie