24.03.2018 Szkolenie podstawowe we Wrocławiu

Szkolenia podstawowe są adresowane zarówno dla osób początkujących chcących nauczyć się elementarnych podstaw techniki jazdy, jak i zaawansowanych riderów, którzy będą mogli doszlifować kluczowe aspekty jazdy rowerem w terenie oraz pozbyć się złych nawyków.

Zakres szkoleń obejmuje prawidłową pozycję na rowerze, balans ciałem, prawidłowe pokonywanie przeszkód na trasie, płynne i pewne pokonywanie zakrętów, dobieranie linii przejazdy, prawidłowe hamowanie oraz tzw. pompowanie, czyli wykorzystywanie ukształtowania terenu do nabierania prędkości. Dopracowanie wszystkich tych elementów pozwoli każdemu na pewną i płynną jazdę w każdym możliwym terenie.

Programy szkoleń podstawowych i podstawowych+ są bardzo zbliżone. Różnica pomiędzy tymi szkoleniami polega na innych lokalizacjach. Szkolenia podstawowe organizujemy w miastach, tak aby można było wziąć w nich udział bez konieczności długiego dojazdu. Natomiast szkolenia podstawowe+ odbywają się zawsze na górskich trasach, przez co są bardziej kompleksowe.

Szkolenia są prowadzone przez dwóch instruktorów, co gwarantuje płynny przebieg oraz dużą efektywność ćwiczeń, daje też możliwość ewentualnego podziału uczestników na dwie grupy (mniej i bardziej zaawansowaną).

Nie jesteś pewny, czy jest to szkolenie dla Ciebie? Zapoznaj się z naszym poradnikiem Które szkolenie wybrać?

Przed zapisaniem się przeczytaj Regulamin szkoleń techniki jazdy

ZAPISZ SIĘ
  • Termin: 24.03.2018 (sobota)
  • Miejsce zbiórki: Parking w Lasku Osobowickim przy Szańcu Szwedzkim
  • Godzina zbiórki: 10:00
  • Czas trwania: ok. 4 godziny
  • Cena: 110 zł od osoby
  • Ilość uczestników: od 6 do 10 osób

Mapa miejsca gdzie się spotykamy:

Wyświetl większą mapę

Galeria zdjęć z jednej z edycji szkoleń Podstawowych we Wrocławiu

Film z naszych szkoleń w Świeradowie-Zdroju

 

Zapisz się za pomocą poniższego formularza na:

24.03.2018 Szkolenie podstawowe we Wrocławiu