29 – 30.09.2018 Szkolenie tylko dla kobiet w Świeradowie-Zdroju

Jest to specjalne 2-dniowe szkolenie tylko dla kobiet, które chcą wziąć udział w swoim pierwszym szkoleniu bez męskiego ego w grupie. Szkolenia prowadzi Agnieszka Jurewicz, która jak nikt inny zna kobiecy punkt widzenia w MTB.

Podczas tych szkoleń możesz w doborowym towarzystwie dowiedzieć się jak poczuć się pewnie na rowerze górskim. Lokalizacja pozwala na kompleksowe omówienie tajników jazdy, a dwudniowy format szkoleń umożliwia spokojną naukę i utrwalenie wiedzy.

Program szkoleń jest połączeniem szkoleń podstawowych+ oraz średniozaawansowanych. Zaczniemy na singletrackach, gdzie przećwiczymy prawidłową pozycję na rowerze, balans ciałem, prawidłowe pokonywanie przeszkód na trasie, płynne i pewne pokonywanie zakrętów, dobieranie linii przejazdu, prawidłowe hamowanie oraz tzw. pompowanie, czyli wykorzystywanie ukształtowania terenu do nabierania prędkości.

Dopracowanie wszystkich tych elementów pozwoli Ci na pewną i płynną jazdę, co przećwiczymy drugiego dnia szkoleń, gdy wjedziemy na górskie szlaki. Tam utrwalimy i poszerzymy wiedzę o prawidłowym pokonywaniu przeszkód na trasie i doborze linii przejazdu.

Atutem szklenia tylko dla kobiet jest brak męskiej ambicji i prowadząca, która może odpowiedzieć na wszelkie pytania i problemy z kobiecej perspektywy. Jednocześnie odpowie także na wszelkie pytania techniczne jak każdy inny instruktor.

Szkolenia kierowane są zarówno do dziewczyn, które zaczynają swoją przygodę z rowerem górskim, jak i tych jeżdżących, które chcą przypomnieć sobie podstawy i poczuć się pewniej w terenie.

2015-05-02_14-33-19_DSC_4124

Nie wiesz, czy jest to szkolenie dla Ciebie? Zapoznaj się z naszym poradnikiem Które szkolenie wybrać?

Przed zapisaniem się przeczytaj Regulamin szkoleń techniki jazdy

ZAPISZ SIĘ
  • Termin: 29 – 30.09.2018 (sobota – niedziela)
  • Miejsce zbiórki: Tuż obok restauracji Tyrolska Chata
  • Godzina zbiórki: 10:00
  • Czas trwania: 2 dni po 4-6 godzin
  • Cena: 250 zł od osoby
  • Ilość uczestników: do 10 osób

Mapa miejsca gdzie się spotykamy:


Wyświetl większą mapę

Galeria zdjęć z jednej z edycji szkoleń Tylko dla kobiet w Świeradowie-Zdroju.

Film ze szkoleń Podstawowych+ w Świeradowie

 

Zapisz się za pomocą poniższego formularza na:

29 – 30.09.2018 Szkolenie tylko dla kobiet w Świeradowie-Zdroju