30.06-1.07.2018 Szkolenie zaawansowane bike park Elstra

Szkolenia bike park są przeznaczone dla osób, które chcą zapomnieć co to jest chicken line i podbić każdy bike park. Nie będziemy tu uczyć jazdy, tylko jazdy szybszej i bardziej płynnej. Nie będziemy tu uczyć skakać, będziemy uczyć latać dalej i wyżej. Nie będziemy tu pozwalać kontrolować się strachowi, będziemy nim kontrolować.

Szkolenia odbywają się w Black Mountain Bike Park Elstra – jednym z najlepszych (naszym zdaniem) bike parków w tej części Europy. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej zapraszamy do czytania artykułów na naszej stronie tutaj oraz tutaj. Obojętnie czy je przeczytacie czy nie zapewniamy was, że jest na czym tam się pobawić: bandy, hopy, dropy, step up-y, step down-y, road gap – długo by wymieniać, lepiej pojechać i przekonać się na własne oczy.

Dzięki dwudniowej formie szkoleń, krzywa nauki będzie łagodna i pozwoli się oswoić nawet z najtrudniejszymi sekcjami. Dodatkowo wyciąg pozwoli maksymalnie wykorzystać czas na przejazdy. Dzięki temu płynnie przejdziemy z rozgrzewki na łatwiejszych trasach, poprzez ćwiczenie na średnio trudnych i zakończymy na najtrudniejszych liniach czy sekcjach.

Program szkoleń obejmuje: latanie po hopach, dropach, step-up-ach, step-down-ach, road gapach, dobieranie optymalnej linii przejazdu, kontrolowanie prędkości, pokonywanie średnich i trudnych pojedynczych sekcji technicznych, prawidłowe skręcanie i hamowanie, łączenie pokonywania pojedynczych sekcji technicznych w płynny przejazd na trasie.

Są to szkolenia zaawansowane i właśnie na takich aspektach jazdy chcemy się skupić i nie wracać już do tłumaczenia podstaw. W związku z tym od każdego uczestnika wymagamy wcześniejszego ukończenia szkolenia średnio zaawansowanego flow lub Pompowanie i skoki.

Jeśli grupa liczy powyżej czterech osób to szkolenia są prowadzone przez dwóch instruktorów. Gwarantuje to płynny przebieg oraz dużą efektywność ćwiczeń, istnieje też możliwość ewentualnego podziału uczestników na dwie grupy o różnym stopniu zaawansowania.

W cenie szkolenia jest karnet na wyciąg na dwa dni szkolenia.

UWAGA! Bikepark jest czynny tylko przy dobrych warunkach pogodowych. Dlatego w przypadku np. ulewy lub suszy szkolenia zostaną odwołane, a wpisowe zwrócone.

Nie jesteś pewny, czy jest to szkolenie dla Ciebie? Zapoznaj się z naszym poradnikiem Które szkolenie wybrać?

Przed zapisaniem się przeczytaj Regulamin szkoleń techniki jazdy

ZAPISZ SIĘ
  • Termin: 30.06-1.07.2018 (sobota-niedziela)
  • Miejsce zbiórki: dolna stacja wyciągu
  • Godzina zbiórki: sobota 9:00, niedziela 10:00
  • Czas trwania: 5-6 godzin
  • Cena: 650 zł od osoby
  • Ilość uczestników: do 8 osób

Mapa miejsca gdzie się spotykamy:

Wyświetl większą mapę

Galeria zdjęć z

 

Zapisz się za pomocą poniższego formularza na:

30.06-1.07.2018 Szkolenie zaawansowane bike park Elstra