Pojeżdżawki

Pojeżdżawki są zupełnie luźną i niezobowiązującą formą spotkania się w grupie rowerzystów i pojeżdżenia razem po okolicznych trasach. Głównym celem jest poznanie nowych osób, rozmowy z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i wspólna zabawa. Oczywiście jazda na rowerze jest nieodłącznym elementem pojeżdżawek, ale będziemy ją traktować z lekkim przymróżeniem oka.

Pojeżdżawki są też świetną okazją do spotkania się nami, czyli ekipą POMBA. Więc jeśli macie jakieś pytania lub konsultacje, to będziecie mogli nas zagadać właśnie na Pojeżdżawkach. Oczywiście Pojeżdżawki mają charakter otwarty i darmowy. Nie obowiązują na nie żadne zapisy itp. Wystarczy zapamiętać datę i godzinę, przyjechać na miejsce zbiórki i wspólnie pojeździć.

Organizujemy dwie serie Pojeżdżawek, które wyjaśniamy poniżej.

Pojeżdżawka na Ślęży

W każdą drugą środę miesiąca na Ślęży (40km na południe od Wrocławia), zbiórka zawsze o godzinie 16:30 na przełęczy Tąpadł – zaczynamy 12. kwietnia.

Pojeżdżawka ruchoma

W każdy ostatni wtorek miesiąca będziemy się spotykać gdzieś w Sudetach Zachodnich. Zaczynamy już 28 marca w Świeradowie o godz. 16:00 na dużym parkingu na przełęczy powyżej dolnej stacji kolei gondolowej (mapa: http://osm.org/go/0Mi8SpQIF-?m=)

Terminy i lokalizacje Pojeżdżawek ruchomych

Zaczynamy zawsze o godz. 16:00