Spotkanie przewodników i instruktorów MTB – 25.02.2017

Miło jest nam poinformować, że EO-MTBING nabrało rozpędu i wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku zorganizujemy pierwszy kurs przewodników i instruktorów rowerowych. Dla tych, którzy nie wiedzą co to jest EO-MTBING to jest to program europejskiego certyfikatu przewodników i instruktorów rowerowych, nad którym pracujemy z największymi europejskimi organizacjami od 2014 roku. Więcej na temat programu możecie przeczytać w naszym pierwszym artykule oraz drugim artykule.

W związku z tym, że do do uruchomienia programu jest coraz bliżej, chcemy wszystkie zainteresowane osoby zaprosić na spotkanie, na którym przedstawimy wszystkie szczegóły programu. Będziemy również chcieli poznać wasze zdanie i uwzględnić je w finalnej wersji kursów.

Zapraszamy wszystkich przewodników, instruktorów, trenerów MTB oraz osoby które dopiero chciałyby zająć się taką profesją.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 25. lutego na przełęczy Tąpadła (przy Górze Ślęża) w ośrodku Mieszko i Jagienka (mapa). Zaczynamy od spotkania w sali konferencyjnej o godzinie 10:00, natomiast rozmowy dokończymy podczas wycieczki rowerowej po okolicznych szlakach. Nie zapomnijcie o zabraniu swojego roweru!

Spotkanie jest jednodniowe, jednak jeśli ktoś chciałby wykupić nocleg to można to zrobić kontaktując się bezpośrednio z ośrodkiem Mieszko i Jagienka.

Wszystkich tych, którzy są zdecydowani przyjechać, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza zapisów. Ułatwi nam to organizację spotkania.