Buduj z POMBA w Zabrzu, czyli HaSiOK do przodu

Pogoda coraz lepsza, dzień coraz dłuższy, jeździć na rowerze można coraz więcej, więc czas zadbać żeby było po czym jeździć. Pierwsza okazja już 24-25 czerwca w Zabrzu, gdzie na Buduj z POMBA będziemy kontynuować prace na pierwszym singlu na hałdzie.

gif3

Przygodę z HaSiOK-iem zaczęliśmy w zeszłym roku wspólnie z Pawłem – miejscowym, który czuwa nad tym, żeby projekt szedł do przodu. Jednak że w małym gronie robota idzie powoli, stąd apel do wszystkich okolicznych rowerzystów głodnych nowych tras – przyjdźcie pomóc!

gif1

Wystarczy że weźmiecie ze sobą dużo energii i dobrego humoru, my dostarczymy niezbędne narzędzia. Dla każdego pracującego znajdzie się też woda czy coś do przegryzienia. Po prostu weźcie ze sobą ciuchy i rękawiczki robocze oraz jak najwięcej znajomych.

gif2

24-25 czerwca spotykamy się w Zabrzu na Hasioku – hałdzie górniczej znajdującej się między autostradami A4, A1 i Parkiem Leśnym im. Powstańców Śląskich w Zabrzu.

 

Plan ramowy:

Sobota 24-go czerwca:

9:45 zbiórka przy estakadzie autostrady A4 (wjazd od ulicy Jana Szymały)

10:00 rozpoczęcie prac ręcznych na hałdzie

16:00 Kończymy pierwszą część pracy i uruchamiamy grilla ? W programie kiełbaski i zimne piwo! Najbardziej wytrwałych lub osoby, które dołączą później zapraszamy do kontynuacji prac

 

Niedziela 25-go czerwca:

10:00 zaczynamy prace

16:00 Grill

18:00 Zakończenie prac

 

Najlepszy dojazd na miejsce pracy:

Wszystkie aktualności dotyczące wydarzenia śledźcie na naszym profilu Facebook.

Jeśli macie jakieś pytania piszcie na info[at]pomba.pl

Zapisać możecie się tutaj:

Na koniec na zachętę kilka zdjęć z zeszłorocznej akcji. Jeśli aura i ludzie dopiszą tak samo, to dobra zabawa i dobre efekty są gwarantowane.

2016-05-21_15-59-32_DSC_3854