Szkolenia techniki jazdy

Uwielbiasz swój rower, ale przy wjeździe w teren czujesz się trochę niepewnie? Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz w pełni możliwości swojego górala? Skorzystaj z organizowanych przez nas szkoleń techniki jazdy!

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz jazdę na rowerze, czy może jeździsz już rowerem od kilkunastu lat to gwarantujemy Wam dalszą możliwość doskonalenia swojej techniki jazdy rowerem górskim pod czujnym okiem instruktorów, którzy zdradzą wam wszystkie tajniki panowania nad rowerem w terenie.

Jest to już czwarty sezon, w którym organizujemy szkolenia techniki jazdy. W tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych nowości. Po pierwsze do kalendarza szkoleń wprowadziliśmy zupełnie nowe lokalizację oraz programy szkoleń.

Wszystko po to aby było Wam łatwiej wziąć udział w szkoleniach i nauczyć się panować nad rowerem, nawet w najtrudniejszym terenie.

Ponadto szkolenia są wspierane przez firmę Kross. Dzięki czemu na każdej edycji naszych szkoleń będzie mogli zobaczyć rowery Kross w akcji. Oczywiście będzie też możliwość przejechania się na Krossach. Możecie również liczyć na upominki ufundowane przez firmę Kross.

Więcej na informacji na temat szkoleń w zakładce Szkolenia.

Terminy szkoleń
blockimage