Szkolenia techniki jazdy

Uwielbiasz swój rower, ale przy wjeździe w teren czujesz się trochę niepewnie? Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz w pełni możliwości swojego górala? Skorzystaj z organizowanych przez nas szkoleń techniki jazdy!

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz jazdę na rowerze, czy może jeździsz już rowerem od kilkunastu lat to gwarantujemy Wam dalszą możliwość doskonalenia swojej techniki jazdy rowerem górskim pod czujnym okiem instruktorów, którzy zdradzą wam wszystkie tajniki panowania nad rowerem w terenie.

Jest to już siódmy sezon, w którym organizujemy szkolenia techniki jazdy. Większość szkoleń rozpoznacie z lat poprzednich, ale mamy także dwie nowości – szkolenia Rozpocznij przygodę z MTB oraz szkolenia zaawansowane bike park. Jak same nazwy sugerują rozszerzają ona naszą ofertę o coś dla zupełnych początkujących rowerzystów oraz coś dla tych średnio zaawansowanych, którzy chcą latać wyżej i dalej. W związku z tym przybywa jedna nowa lokalizacja szkoleniowa – Black Mountain Bike Park Elstra, który z opisu może kojarzycie z naszych artykułów (więcej czytaj tutaj lub tutaj).

Wszystko po to aby było Wam łatwiej wziąć udział w szkoleniach i nauczyć się panować nad rowerem, nawet w najtrudniejszym terenie.

Więcej na informacji na temat szkoleń w zakładce Szkolenia.

Terminy szkoleń