Wspieraj POMBA

Jeśli chcesz nas wspomóc w tworzeniu i utrzymaniu profesjonalnej infrastruktury rowerowej oraz popularyzowaniu kolarstwa górskiego, to masz do wyboru kilka możliwości.

Pierwszym i zarazem najłatwiejszym sposobem jest śledzenie naszych profili społecznościowych oraz komentowanie i udostępnianie publikowanych przez nas treści. Dzięki temu my będziemy wiedzieć, że nasze działania mają sens i znajdują odbiorców. Natomiast dla Ciebie jest to najlepszy sposób aby być na bieżąco ze wszystkimi naszymi projektami, dowiedzieć się więcej na temat projektowania i budowy zrównoważonych tras rowerowych oraz poznać lokalizacje najlepszych ścieżek. Znajdziesz nas na facebook.com/FundacjaPOMBA oraz twitter.com/FundacjaPOMBA.

Zachęcamy również do zapisania się do naszego newslettera. Obiecujemy, że nie będziemy zasypywać Cię zbędnymi wiadomościami. Jedynie kilka razy w roku wyślemy do Ciebie powiadomienie o najważniejszych projektach, które akurat realizujemy.

Kolejnym i zarazem najważniejszym sposobem wspierania naszej działalności, jest po prostu branie udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach. Dlatego serdecznie zapraszamy, na szkolenia techniki jazdy, building days, zloty i wycieczki.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają! Dzięki Wam możemy realizować nasze cele, pomagać innym oraz zmieniać Polskę w najlepszy kraj do jazdy na rowerze!