Terminy szkoleń 2017 nowe plany na nadchodzący sezon

Sezon rowerowy coraz bliżej, więc czas odsłonić kilka naszych planów na nadchodzący rok. Nie zabraknie tych wydarzeń, do których się już przyzwyczailiście, nie zabraknie też kilku nowości.

Zacznijmy może od szkoleń – wczoraj zostały opublikowane terminy. Jest ich o połowę więcej niż w zeszłym roku, więc powinno być łatwiej się zapisać, ale radzimy nie zwlekać. Zwłaszcza, że pierwsze terminy są już niedługo – w marcu we Wrocławiu i Warszawie.

Większość szkoleń poznacie z poprzednich lat, choć ich programy zostaną lekko odświeżone, by być jeszcze lepsze. Część szkoleń zostanie też wydłużona, np. szkolenia Podstawowe+ w Świeradowie-Zdroju i na Rychlebskich Ścieżkach.

Pojawiły się też zupełnie nowe szkolenia – Podstawowe+ teren. Ich dwudniowa formuła sprawia, że można lepiej doszlifować technikę jazdy. Pierwszy dzień obejmuje zakres szkolenia Podstawowego+, a drugiego dnia utrwala się przyswojoną wiedzę oraz wjeżdża na naturalne ścieżki. Dzięki temu bardzo szybko widać postępy. Szkolenia w tej formule będą się odbywać w Świeradowie-Zdroju i Bielsku-Białej. Na wszystkie szkolenia można się zapisać tutaj.

2015-08-09_10-31-16_IMG_6830

Poza szkoleniami pojawi się też kilka nowości, o których możemy już powiedzieć. Będziemy organizować wycieczki rowerowe po naszych ulubionych szlakach. Pojawią się one w długie weekendy jako przerywnik pomiędzy szkoleniami albo atrakcja dla osób nie biorących w nich udział. Będzie też można umówić się na indywidualną wycieczkę z przewodnikiem. Szczegóły opublikujemy już wkrótce.

Dodatkowo będzie więcej okazji, żeby się z nami po prostu spotkać. Przynajmniej raz w miesiącu będziemy organizować Pojeżdżawki. Czyli po prostu wyjścia na rower bez spiny i szczegółowego planu, żeby razem doświadczać uroków kolarstwa górskiego.

Kolejnością nowością będą sesje ustawiania amortyzacji i dopasowywania roweru do ridera. Zauważyliśmy że wiele osób ma z tym problem. Dlatego w trakcie takiej sesji nie tylko prawidłowo ustawimy amortyzację, ale też przybliżymy jak działa i nauczymy robić to samemu. Ze względu na spersonalizowane podejście będą się one odbywać na takich zasadach jak szkolenia indywidualne – umawia się osobiście z instruktorem na godziny.

Uruchamiamy również porady telefoniczne i mailowe. Działałoby to na zasadzie subskrypcji miesięcznej (50zł), w ramach której odpowiadalibyśmy na wszystkie pytania dotyczące techniki jazdy i doboru sprzętu MTB. Korzystający otrzymywaliby również rabaty u naszych partnerów.

Zapraszamy także na najbliższą naszą imprezę – Zlot otwarcia sezonu na Ślęży 10-12.03.2017

To na razie krótka odsłona części naszych planów na ten rok. Mamy nadzieję, że szkolenia sprostają waszym oczekiwaniom, a także skorzystacie z innych naszych propozycji. Zapraszamy!