Wycieczki POMBA

Uczestniczyłeś już w szkoleniach techniki jazdy i chciałbyś wypróbować nowe umiejętności na profesjonalnie przygotowanej wycieczce rowerowej? Czy może nie czujesz potrzeby szkolenia techniki jazdy, ale masz ochotę poznać nowe szlaki znane tylko lokalnym bikerom? Teraz masz taką możliwość, wystarczy wziąć udział w Wycieczkach POMBA!

W tym sezonie postanowiliśmy organizować, oprócz szkoleń techniki jazdy, również wycieczki. Nasze założenie jest takie, aby stworzyć dokładnie takie wycieczki, na jakie sami chcielibyśmy pojechać. Możliwie najciekawsze szlaki (często znane tylko lokalnym rowerzystom) i małe grupy płynnie oprowadzane przez doświadczonych przewodników.

Wycieczki POMBA przyjmują formułę sprawdzoną przez lata na szkoleniach techniki jazdy. Spotykamy się rano w umówionym miejscu, a następnie ruszamy na cały dzień pojeździć po najlepszych trasach w okolicy. Wycieczki zakładają jazdę w bardzo małych, kameralnych grupach (do 10 osób), oprowadzanych przez 2 przewodników! Wszystko po to, aby zapewnić możliwie najbardziej płynną jazdę z zapasem czasu na podziwianie widoków i posiłek w schronisku, a bez przeciągających się postojów wynikających np. z awarii. Dwójka przewodników umożliwia też ewentualny podział grupy na różne poziomy trudności trasy.

Na początek postanowiliśmy ogłosić 5 terminów wycieczek, w Świeradowie, Szklarskiej Porębie oraz Rudawach Janowickich. Terminy wybraliśmy tak, aby odbywały się przy organizowanych w tych samych okolicach szkoleniach techniki jazdy. W ten sposób wycieczki stają się idealnym rozszerzeniem weekendu ze szkoleniami techniki jazdy.

Dokładny opis wszystkich terminów możecie znaleźć tutaj: TERMINY WYCIECZEK Jeśli zainteresowanie wycieczkami będzie odpowiednio duże, będziemy otwierać kolejne terminy.

Cały czas istnieje również możliwość umówienia się z nami w dowolnym wolnym terminie. Więcej informacji na temat wynajęcia przewodnika znajduje się w dedykowanej zakładce.

Pojeżdżawki POMBA

IMG_5111

W tym sezonie oprócz wycieczek odpalamy również Pojeżdżawki POMBA. Pojeżdżawki są zupełnie luźną i niezobowiązującą formą spotkania się w grupie rowerzystów i pojeżdżenia razem po okolicznych trasach. Głównym celem jest poznanie nowych osób, rozmowy z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i wspólna zabawa. Oczywiście jazda na rowerze jest nieodłącznym elementem pojeżdżawek, ale będziemy ją traktować z lekkim przymróżeniem oka.

Pojeżdżawki są też świetną okazją do spotkania się nami, czyli ekipą POMBA. Więc jeśli macie jakieś pytania lub konsultacje, to będziecie mogli nas zagadać właśnie na Pojeżdżawkach. Oczywiście Pojeżdżawki mają charakter otwarty i darmowy. Nie obowiązują na nie żadne zapisy itp. Wystarczy zapamiętać datę i godzinę, przyjechać na miejsce zbiórki i wspólnie pojeździć.

Pozostało tylko odpowiedzieć na pytania kiedy i gdzie się spotykamy. Postanowiliśmy, że będą dwie serie Pojeżdżawek.

Pierwsza seria będzie cykliczna, ale w różnych lokalizacjach. W każdy ostatni wtorek miesiąca będziemy się spotykać gdzieś w Górach Izerskich, Karkonoszach i szeroko pojętej Kotlinie Jeleniogórskiej. Zaczynamy już 28 marca w Świeradowie o godz. 16:00. Dokładne daty i lokalizacje znajdziecie TUTAJ.

Druga seria będzie cykliczna i w stałej lokalizacji. Będzie to każda druga środa miesiąca na Ślęży (40km na południe od Wrocławia), zbiórka zawsze o godzinie 16:30 na przełęczy Tąpadła – zaczynamy 12. kwietnia.

Do zobaczenia na ścieżkach!