Buduj z POMBA 16-17 kwietnia w Świeradowie

Zapraszamy na drugą już odsłonę Buduj z POMBA, tym razem 16-17 kwietnia na Singletrackach w Świeradowie Zdroju.

Buduj z POMBA to cykliczne spotkania mające na celu budowanie, naprawianie i przebudowywanie tras rowerowych. Można się na nich nauczyć trochę teorii budowania ścieżek, popracować na świeżym powietrzu i zbudować kawał dobrej ścieżki ku chwale MTB. No i zintegrować się z ekipą.

Przed nami już druga odsłona tego wydarzenia, tym razem w Świeradowie. Większość rowerzystów zna i kocha tamtejsze ścieżki, a wszyscy przynajmniej o nich słyszeli. Na tym spotkaniu skupimy się na stworzeniu odcinka trasy, który pozwoli na uniknięcie jednego z szutrowo-asfaltowych transferów pomiędzy pętlami. Teren będzie wymagający, ale razem na pewno damy radę! Zapraszamy!

Będziemy starać się dokończyć ten odcinek ścieżki

Wystarczy, że po prostu przyjedziecie pełni energii. Nie musicie zabierać ze sobą narzędzi – będziemy je mieli na miejscu. Dla każdego pracującego znajdzie się też woda czy coś do przegryzienia. Po prostu zabierzcie ze sobą znajomych, ciuchy i rękawiczki robocze, no i rowery.

W końcu nie będziemy dwóch dni ciągiem pracować. W oba dni będzie równolegle Pojeżdżawka z POMBA, czyli przejażdżka po okolicznych trasach z jednym z lokalesów. Można pierwszego dnia budować, a drugiego jeździć, można też tę kolejność odwrócić. Wytrwali oczywiście mogą z nami szaleć na budowie oba dni.

Do zobaczenia 16-17 kwietnia w Świeradowie-Zdroju na Buduj z POMBA. Zbieramy się w sobotę i niedzielę o godzinie 10:00 na ulicy Izerskiej, na łączniku pomiędzy czarną a czerwoną pętlą singletracków (mapa poniżej).

Wszystkich chętnych prosimy o zapisanie się za pomocą poniższego formularza.